Radyo Tema fcp Yapımı, Dj Tema FCP Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

*NiSaN*

CHEF
Yönetici
Web sitesi
www.nisanboard.com
Radyo Tema fcp Yapımı, Dj Tema FCP Nasıl Yapılır Resimli Anlatım, Temalar nasıl fcp yapılır, normal bir tema nasıl fcp olur resimli anlatım, Sitelerde alınan normal temalar nasıl fcp yapılır, Fcp yapm

TEMA FCP YAPMAK NASIL YAPILIR RESIMLI ANLATIMI

Öncelikle bir tema hazırlamalısınız ve bu temanın url sini alıp test radyoya gitmelisiniz adım adım beraberce yapıyoruz
Radyoya giriyoruz desıng tool yapıyoruz

Desıng tool yaptık ve arka sayfadayız Şimdi desingtoolun yukarısında ki seçeneklerden BACKGROUND seçiyoruz. Onun üzerinden mauseu sağa götürüyoruz ve seçeneklerden URL seçiliyor ve çıkan ufak beyaz kutudaki url siliyoruz ve yaptığımız temanın url yapıştırıyoruz ve enter yapıyoruz. Yaptığınız tema geliyor şimdi temanın üzerine giriş ve kalın ifade yazan ordaki kutuları temanızdaki butonların üzerine taşıyoruz chat edıt, chat text ve chat useride yerlerine yerleştirdik temamiz kayıt edilme durumuna geldi
Şimdi desing tool da beyaz yazı yerine temaya bir isim veriyoruz ve onun üstündeki siyah disk olan kaydetle kayıt yapıyoruz.

Şimdi arkadaşlar desing tool un üst kısmında sol köşede PRESENT var ona tıklayın şu şekil çıkacak.

Şimdi alttan üçüncü olan seçenek EXPORT TO FILE yi seçiyoruz ve karşınıza şu şekil çıkıyor.

Burda en alta UNSELECT ALL seçiliyor ve kutulardan X işaretleri gidiyor en sonda olan kutu sizin temanizdir ve ismi yaziyor onun icine tıklayın ve işaretleyin bunu yaptıktan sonra en alta EXPORT a tıklayın karşınıza KAYDET DOSYASI çıkacak temaya verdiğiniz ismi dosya adına yazın ve kaydet yapın ve fcp niz bitmiş olacak sonra nereye kaydetmişseniz o dosyadan kontrol edin fcp oraya gitmiş olur...

HANIMAĞA

Administratör
Yönetici
Cevap: Radyo Tema fcp Yapımı, Dj Tema FCP Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler...

DEN!Z

VİP ÜYE
Emeklerine sağlık bilgilendirme için teşekkürler

F@ROZ

TEKNİK ADMİN
Yönetici
teşekkürler...

karankaran

New Member
anlatım ve emeğinize teşekkürler

D@rkAngeL

♥ YorguN ♥
Mutlaka denicem yüreginize saglık xsmyx (27)

Sabri Sirin

ADMİN
Yönetici
Emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederiz..