Keşke

*SıLaGüL*

Well-Known Member

Keşke dünyaya daha sıkı sımsıkı sarılabilseydim.
Keşke dünyanında bana sıkı sımsıkı sarılmasına izin verseydim
Keşke zamanımı daha çok, çok çok daha çok kitaplara dalarak geçirseydim.
Keşke dostlarıma dost, dostluklarıma dost luk katabilseydim.
Keşke yarım kalmış hiçbir şey bırakmasaydım,tam tastamam olsaydım herşeyimle.
Keşke sevebilseydim herşeyi.
Keşke her vakit secdeye koşabilseydim.
Keşke avuçlarım kapanmasaydı her daim yalvarsaydım.
Keşke üzmeseydim annemi hiç, keşke üzmeseydim babamı hiç, üzmeseydim kendimi hiç.
Keşke her mevsimi içime çeke çeke yaşasaydım, her mevsim onları içime çeke çeke yaşadığımı bilseydi.
Keşke fotoğraflarımı en sevilesi fotoğraflarımı yırtmasaydım o hain öfkeme kapılıp.
Keşke tebessümü gözlerine kondurabilseydim de herkese herkeseışıltılı gözlerimden bir parça sunabilseydim ömrümün sonuna demine değin.
Keşke başka olmaya, başkasının ardında olmaya, olamayacağım şeyler olmaya yırtına yırtına olmaya çalışmasaydım.
Keşke yüreğim bana daha çok sesini duyurabilseydim de ben de onun sesiyle başka sesleri birbirine karıştırmasaydım.
Keşke ağlarken gözyaşlarımı saklamasaydım.
Keşke başkalarının doğrularını değil de kendi doğrularımı seçseydim de o yöne koşsaydım.
Keşke doğum günümü hiç unutmasaydımda her doğduğum gün dünya da bulunduğum için daha çok çok daha şükretseydim.
Keşke resimlerimi çerçeveletip kıymetimi bilenlere verseydim de yırtıp atmasaydım.
Keşke inansaydım hayatın güzelliklerine.
Keşke tanımadığım herkesi de sevdiğimi utanmadan, arlanmadan, usanmadan haykırsaydım herkese.
Keşke ölümün gerçel olduğuna inansaydım.
Keşke daha çok çilek yeseydim, daha çok yaş pasta, daha çok çikolata.
Keşke salıncağa binip sallansaydım büyüdüğüm zamanda.
Keşke biryazar olabilseydim de yazsaydım kendimi, varlık sebebimi, yokluklarımı, çokluklarımı, dostluklarımı ve ötesi dünyayı.
Keşke küçüklüğümü bilseydim de hatalarım bu kadar çok olmasaydı.
Keşke anlatmaya çalışsaydım, evet çalışsaydım en azın dan beni neden sevdiklerini ve sevmediklerini.
Keşke günlüklerimi yakmasaydım, onlarca günlüğümü ki yakmak yırtmak hiçbirşeyi söküp atmıyor, bilseydim.
Keşke cümlelerimi sakınmasaydım.
Keşke balkonumu daha çok ziyaret etseydim, sarkıp parmaklarından aşağı baksaydım gelene geçene, düşme korkusundan uzak.
Keşke başarabilseydim birşey olmayı, olabilmeyi.
Keşke fakültemi görebileceğim bir pencerem olsaydı, oturup sabah akşam seyretseydim fakültemi.
Keşke ninemi daha çok öpseydim,ve daha çok ''seni seviyorum'' deseydim.
Keşke daha çok anı bıraksaydım tostlarıma bana ait.
Keşke hiçkimseyi kırmasaydım, incitmeseydim, üzmeseydim.
Keşke korkularım olmasaydı, olmasaydı korktuklarım hiç.
Keşke acınacı dünyaya bir çiçek kokusu bıraka bilseydim, koksaydı çiçeğim buram buram.
Keşke bir aşkım olsaydı yoluna öldüğümde cennetini bana veren.
Keşke elbiselerim yüzünden paragraflara başlık olmasaydım.
Keşke her kumsalın deniz kıyısında olmadığına öğrenebilseydim.
Keşke bilmediklerim bana bu kadar acı bildiklerim bu kadar ağırlık vermeseydi bana.
Keşke sabrım öfke anında günyüzüne çıkabilseydi.
Keşke daha çok yalvarsaydım kabulü için dualarımın.
Keşke...
Keşke...
Keşke yolculuk bu kadar erken başlamasaydı...

Moderatör tarafında düzenlendi:

DEN!Z

VİP ÜYE
KONU GÜNCELLENDİ