Kırmızı Başlıklı Kız Masalı (Komik)

ƬuaƝa

ADMİN
Yönetici
Katılım
14 May 2011
Mesajlar
13,904
Tepkime puanı
3,264
Puanları
113
Konum
Ukrayna Kiev
Kırmızı Başlıklı Kız Masalı (Komik)

En güzel çocuk masalları, en çok aranan çocuk masalları, çocuk masalları oku, çocuk hikayeleri, seçme masallar, çocuk masallarından seçmeler, çocuklar için en güzel masallar, hüzünlü çocuk masalları, anlamlı çocuk masalları, çocuk masallarından seçmeler, en çok okunan çocuk masallarıBir varmış bir yokmuş, iki varmış üç yokmuuuşş, hatta üç varmış dört yokmuuşş ve bu böyle devam edip gitmiş.
Anadolu’nun bağrından top gibi fırlayan akılca biraz noksan, kıpkırmızı başlıklı kız anneannesine yeni aldığı buzağısını göstermek için ormanda yuvarlanmaya başlamış. Kıpkırmızı başlıklı kız bir yandan etrafına aval aval bakarken bir yandan da anneannesinin evini gösteren haritayı nasıl olur da evde unuturum diye kafası ağaçların gövdesine vurarak ormanda ilerlerken birden caaarrrrttt kaba kaaattt diye bir ses duymuş.O da ne yeni ütülediği pelerininin ucu dala takılınca yırtılmasın mı? Bizim kıpkırmızı başlıklı kız başlamış zırlamaya. Oradan geçmekte olan 6 aydır midesine bir şey girmemiş iyi kalpli kötü kurt, kıpkırmızı başlıklı kızın zırladığını duyunca hemen yanına seyirtmiş tabii. Kıpkırmızı başlıklı kız iyi kalpli kötü kurdu görünce “Kurt amca kurt amca pelerinimin ucu dala takılınca caaarrrtttt diye yırtıldı. Annem bu pelerinimin halini görünce benim kemiklerimi kıracak, beni altı ay tuvalette kilitli tutacak. Ne olur bana yardım et.” demiş. İyi kalpli kötü kurt sen üzülme yavruummm demiş. Benim evimde kıpkırmızı pelerin koleksiyonum var gel benimle, sana onlardan beğendiğini vereyim.” demiş. Bu teklife sazan gibi atlayan kıpkırmızı başlıklı kız o kadar sevinmiş o kadar sevinmiş ki ağzı kulaklarına varmak ne demek ağzı bacaklarına varmış. Önde iyi kalpli kötü kurt, arkada kıpkırmızı başlıklı sazan kız lay lay lom lay lay lomm yola koyulmuşlar.
Derken yatağında yatalak bir vaziyette yatan yapyaşlı anneanne “Benim akılca yoksun kıpkırmızı başlıklı torunum yolunu bulamaz, 6 aydır midesine bir şey girmemiş iyi kalpli kötü kurt torunumu yer.” diye düşünmüş, yatağından fırladığı gibi ağaçları buldozer misali yıka yıka ormanın içinde yol almaya başlamış. O da neee kurt kıpkırmızı başlıklı kızı yemeye başlamak üzere. Hooopp öküzzzz demiş. Kurt da hadi sen de ben öküz değilim kurdum kurt demiş. Yapyaşlı anneanne dayanamamış ve bırak o kızı beni yeee, beni yeee diye yalvarmaya başlamış. İyi kalpli kötü kurt ise “Hadi oradan sen de. Ben seni ne yapayım senin etin çok karttır.” demiş. Anneanne bu söze çok alınarak yaşlılık kompleksine girmiş, oracıkta imamın kayığına binerek ahirete doğru yol almaya başlamış. İyi kalpli kötü kurt bizim akılca noksan kıpkırmızı başlıklı kızla baş başa kalmış. Tam yiyecekken bizim saf kız “Kurt amca kurt amca pelerinler nerede?” demiş. Kurt dayanamamış artık “Ya hu sen mi salaksın yoksa ben de mi bir sorun var?” demiş. Tam bu sırada Yupyumuşak paspamuk pamuk prenses hooooop öküüzzzzz demiş. Kurt da hadi sen de ben öküz değilim kurdum kurt demiş. Pamuk prenses de “İyi ki söyledin ben de seni dana sanmıştım.” demiş. İyi kalpli kötü kurt “Allaaahhh tutmayın lan beni demiş ve pamuk prensesi oracıkta mideye indirecekken prens atıyla seyirterek “Hooooop öküüüzzz” demiş. Kurt da hadi sen de ben öküz değilim kurdum kurt demiş. Ya hu neden herkes bana öküüüzzzz diyor, benim nerem öküüüzzzze benziyor. Ben öküüüzzz değilim, ben öküüüzzz değilim.“ diyerek zııır zıııır ağlayarak ormanın içine deli dana gibi koşarak gözden kaybolmuş.
Pazulu prensle yupyumuşak paspamuk pamuk prenses atlarına binerek dıgıdık dıgıdık sarayın yolunu tutmuşlar.
Bizim Anadolu’nun bağrından top gibi fırlayan akılca biraz noksan, kıpkırmızı başlıklı kızımıza ne olduğunu merak ettiniz değil mi? Bizim zavallı Anadolu’nun bağrından top gibi fırlayan akılca biraz noksan, kıpkırmızı başlıklı kız ormanda kaybolmuş. Hala aranıyormuş ve bulanların belediye ilan bürosuna başvurmaları rica ediliyormuş.
Gökten üç Diyarbakır karpuzu düşmüş, biri masaldaki Anadolu’nun bağrından top gibi fırlayan akılca biraz noksan, kıpkırmızı başlıklı kızımızın başına , biri dinleyenlerin başına, biri de belediye başkanımızın başınaaa…..
Hepinizin gözlerinden öpüyorummm.
Başka bir masalda buluşmak üzere. Hoşçakalıııın.
 

F@ROZ

TEKNİK ADMİN
Yönetici
Katılım
4 Şub 2010
Mesajlar
56,944
Tepkime puanı
11,780
Puanları
128
Konum
Kocaeli
Emeklerin için çok teşekkür ederim...
 

Üst