Gerçekten De Aşkın Adaleti Yok galiba

*SıLaGüL*

Well-Known Member

Aslında şu an seni düşünmeme neden olacak hiçbir şey yok.Ama ben seni nedense bir sebep,bir neden olmasa da farkında olmadan düşünüyorum,her an her saniye.Yazmama neden olan şey şu an dinlediğim şarkılar.Hani insan şarkıları dinlerken sözlerini sevdiği kişiyi düşünerek,sanki ona söylermişçesine mırıldanır ya...Bazen de kavuşamadığın,ayrıldığın,ayrılıp da pişman olduğun ama gurur yapıp da dönmediğin kişiler için de mırıldanır,kederlenirsin,göz pınarların dolar.İşte ben şu an çok garip bir durumdayım,ikilemdeyim.

Şu an dinlediğim parçaların sözlerini sevdiğim erkeği düşünerek biraz tebessümle ama daha çok çaresizlikle mırıldanıyorum.Kavuşamayacağını bile bile uğraşmanın çaresizliği!Ama daha çok koyan ne biliyor musun?Benim seni düşünerek söylediğim,sana ithaf ettiğim bu şarkı sözlerini senin de dinlerken başka birini düşünerek söylediğini bilmek.İnan bana benim çaresizliğim beni daha az yaralar ama bu düşünce ruhumu daha da karartıyor.
Bazen kendimi o kadar kaptırıyorum ki kendimi ve düşüncelerimi bir kenara bırakıyorum ve sadece sen gibi düşünmeye çalışıyorum,bir anlamda sen olmaya çalışıyorum.Çünkü sen o kadar içimde,ruhumda,kalbimdesin ki....Bu şarkıları dinlerken beni düşünüyor olmanı yani o kişinin ben olmamı o kadar çok isterdim ki.
Gerçekten de aşkın adaleti yok galiba yoksa bu kadar içten dua ettiğim,bu kadar derinden istediğim birinin gözümün içine bakarak gülümsemeyi bile çok görmesi imkansız.Ama Şebnem Ferah’ın dediği gibi:”Kim yenmiş kaderi duayla?”....

DEN!Z

VİP ÜYE
KONU GÜNCELLENDİ