REKLAM

En güzel anneler günü mesajları, anlamlı anneler günü mesajları

Konusu 'Anneler Günü' forumundadır ve F@ROZ tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

G.Reklam

 1. F@ROZ

  F@ROZ TEKNİK ADMİN Yönetim Ekibi

  Katılım:
  4 Şubat 2010
  Mesajlar:
  37.506
  Beğenilen Mesajları:
  8.394
  Ödül Puanları:
  128
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Gariban Emekli
  Bulunduğu Yer:
  Kocaeli
  Web Sitesi:
  En güzel anneler günü mesajları, anlamlı anneler günü mesajları

  Annelerimiz için hazırlanmış en güzel anneler günü mesajları, Anneler gününü kutlamak için harika mesajlar.

  [​IMG]

  ♥ KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

  ♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

  ♥ SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM OLUR…ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

  ♥ BENIM ICIN HERSEYE KATLANAN, HER ZAMAN YANIMDA OLAN, DEGERI BICILEMEYEN DUNYANIN EN GUZEL ANNESINE … ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

  ♥ ANNE SENI SEVIYORUM…BELKI SEVGIMI HER ZAMAN GOSTEREMIYOR OLABILIRIM AMA SEN BUNU DAIMA BILIYORSUN…ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

  ♥ DUN SANA KIZDIKLARIMI BUGUN BEN YAPIYORUM ANNE. CUNKU ASLINDA SENIN KUCUK BIR KOPYANIM. UMARIM SENIN KADAR SEVGI DOLU OLURUM.

  ♥ MEGER DILIMDEKI VE BEYNIMDEKI EN GUZEL KELIME SENIN ADINMIS. SANA HER SESLENISIMDE YA ACIM DINMIYOR YADA SEVGIM COSUYOR...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

  ♥ EGER BANA GOZLERINLE DEGIL DE KALBINLE BAKMIS OLSAYDIN, SENI NE KADAR SEVDIGIMI COK IYI ANLARDIN...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

  ♥ ANNECIGIM, BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. ANNEM OLMAN DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM,IYIKI VARSIN.SENI COK SEVIYORUM ANNEM.

  ♥ SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GIDERSEM GIDEYIM ISIGININ ALDTINDA SEVGINLE UYUDUM. DOGRU YOLU BULDUM.SENI SEVIYORUM ANNE.

  ♥ BU DUNYADAKI EN GUVENLI SIGINAGIM SENIN KUCAGIN.BENIM ANNEM OLMAN BU DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM. SENI SEVIYORUM ANNEM.

  ♥ ANNECIGIM SENI BEN CICEKLERDEN YEMISTEN VE KLASIK DORTLUKLERDE ANLATILDIGINDAN DAHA COK FAZLA SEVERIM,SENI COOK SEVERIM.
  ♥ Amca, dayı, teyze, kuzen, yeğen, kardeş, abla, abi bunlardan çok var, ama annem birtanedir.

  ♥ KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

  ♥ Anam anam garip anam sen yosun yanımda kime dert yanam canım anammmm anneler günün kutlu olsun ne olurduki bu anneler gününde seni görseydim

  ♥ Anim annem semadaki tüm yıldızları önüne sersem...! Tüm dünya nimetlerini sana versem...! Yinede hakkını, ödeyemem.......

  ♥ Anne seni seviyorum.belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun.anneler günün kutlu olsun.

  ♥ Anneciğim bana katlandığın için sana teşekkür etmek istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!!!

  ♥ Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansınAnneler günü kutlu olsun bitanem.

  ♥ Anneciğim iyi ve kötü günlerimde hep yanımdaşın seni seviyorum

  ♥ Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim,seni çook severim...

  ♥ Anneciğim, bir günümde değıl her günümdesinAnnem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsınSeni çok seviyorum annem

  ♥ Anneçim seni cooooook seviyorum iyikine varşın hayatımda benim tek aşkımsın

  ♥ Anneçim, biriciğim.Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde.Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim. SENI ÇOOOKK SEVIYORUMM. Anneler günün kutlu olsun!!!

  ♥ Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

  ♥ Anneler günün kutlu olsun! Sabırlı, sıcak, ilgilli, sevkatlı. Mükemmel bir eş ve mükemmel bir annesin seni seviyoruz aylen

  ♥ Anneler günün kutlu olsun.Anneler ölmesin.

  ♥ Annelerdir bütün çocukları sevindiren..Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.

  ♥ Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştirHiç ışığın eksilmeyecek biliyorumVarlığınla mutluyumAnneler günün kutlu olsun sevgili annem

  ♥ Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimleşin.

  ♥ Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtıOnları hıç soldurmadım annemAnneler günün kutlu olsun.

  ♥ Ben çelik nrw & rüzgarlar gibi savruldüm.Meçhulden meçhule,yağmur gibi yağdım sel oldum taştan taşa yinede bügünde ölmedim annem.Uzaktan seni çooook seviyorum.

  ♥ Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEMEllerinden öperim.

  ♥ Benim annem, canım annemSen benim hayatımın, en büyük varlığısınSensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şeyIyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorumAnneler günün kutlu olsun annem.

  ♥ Benim bitanecik tatlı annem, senin çoçuğun olduğum için her zaman gurur duydumEllerinden öperim

  ♥ benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine . anneler günün kutlu olsun .

  ♥ Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimleşin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim içın çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun...

  ♥ Biricik annem.Anneler günün kutlu olsunHer zaman senin küçük bebeğinim.

  ♥ Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem.

  ♥ Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.Seni çok seviyorum.

  ♥ Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyorSenin o sıçacık sevgin vazgeçilmez sıçaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıçacık ısıtan sevginle her zaman yanımda

  ♥ Oldunıyıkı varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorumCan özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim..Anneler Günün Kutlu Olsun.. .

  ♥ Canım annem, sultanım... Aldığım son nefese yaşadığım son güne kadar ben sana sende bana aitsin annem. Anneler günün kutlu olsun sultanım.

  ♥ Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem.

  ♥ Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin kücük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum

  ♥ Dün, bügün ve yarın..Daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

  ♥ Dünyada hiç birşeyi seni sevidim kadar sevmedim. Anneler günün kutlu olsun!

  ♥ Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamamAnneler günün kutlu olsun canım annem

  ♥ Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

  ♥ Eğer bana gözlerinle değıl de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğımı çok iyi anlardın..Anneler günün kutlu olsun canım annem..

  ♥ Eğer doğmadan önce anne seçme hakkım olsaydı hiç bir anneyle seni değiştirmezdim anneciğim anneler günün kutlu olsun anneciğim

  ♥ En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.Ellerinden öperim.

  ♥ Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değıl her gün çok seviyorumAnneler günün kutlu olsun canım annem

  ♥ Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarızAnnem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindirEllerinden öperim

  ♥ Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!!

  ♥ Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

  ♥ Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dürürüm. Çünkü sen benim annemsinBeni benden çok tanıyansın, bilensinBana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensinAnneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!

  ♥ Hırçınlığımın tesellisı, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem.. hakkını nasıl öderim..

  ♥ Hüznümü sevince boğan senin yüzündü her zaman... Anneler günün kutlu olsun annem!!!

  zor_bayan ve Ayazz bunu beğendi.
 2. F@ROZ

  F@ROZ TEKNİK ADMİN Yönetim Ekibi

  Katılım:
  4 Şubat 2010
  Mesajlar:
  37.506
  Beğenilen Mesajları:
  8.394
  Ödül Puanları:
  128
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Gariban Emekli
  Bulunduğu Yer:
  Kocaeli
  Web Sitesi:
  ♥ Karşılıksız tek sevgi ananın çoçuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldüm. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . Iyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

  ♥ Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece "anne" derdim..Anneler günün kutlu olsun...

  ♥ Kuzey rüzgarı da eşşe, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

  ♥ Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenisimde ya açım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun canım annem

  ♥ Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun!

  ♥ Orda senin eline diken batsa, burda benim yüreğim kanar derdin...Seni çok ama çok seviyoruz anne

  ♥ Sabırlısın, sıçaksın, şefkatlısın, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

  ♥ Sana belki hiç söylemedim, ama her zaman annem olmandan gurur duydum! Anneler günün kutlu olsun!

  ♥ Sana binlerce kez teşekkür etsem azdırSen benim hayat ışığımsın.AnnemsinVarlığımın tek nedeni.Anneler günün kutlu olsun.

  ♥ Sen göklere uzanan ellerimsin sen gözümden süzülen yaş düşüncem hasretImsIn. Sen anlatmak isteyipte anlatamadığim, kelimelerle ifade edemediğim biricik annemsin

  ♥ Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.en aziz varlığımızAnneler günün kutlu olsun annem

  ♥ Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldüm. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem

  ♥ Sen varken ben yoktum. Sen açken ben töktüm. Simdi de, sonra da başımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.

  ♥ Seni bir gün değıl her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun anneçIğIm.

  ♥ Seni unutmadığımı bügünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi...

  ♥ Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğimAnneler günün kutlu olsun..

  ♥ Senin sevgine muhtaç bu yürek anneler günün kutlu olsun

  ♥ Sensiz yüreğimin bir parçası eksik anneciğim, anneler günün kutlu olsun

  ♥ Sevgili anneciğim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur.anneler günün kutlu olsun.

  ♥ Yeryüzündeki binlerce çiçek araşından en güzeli ve anlamlısı olan anneme,seni çookk ama çok çok seviyorum...en anlamlı günde yanında olabilecek olmak çok güzel...

  ♥ Yeşildir artık yüreğinde kara bulut.Bugün anneler günü annem benu unutttttt.......................

  ♥ Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır içın çok teşekkürler canım anneciğim..Anneler günün kutlu olsun!
  zor_bayan, Ayazz ve YLDZ bunu beğendi.
 3. *Esra*

  *Esra* THEME MAKER

  Katılım:
  1 Eylül 2012
  Mesajlar:
  13.906
  Beğenilen Mesajları:
  1.790
  Ödül Puanları:
  113
  Cinsiyet:
  Bayan
  Tüm anne ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun
  zor_bayan, Ayazz ve YLDZ bunu beğendi.
 4. YLDZ

  YLDZ THEME MAKER

  Katılım:
  13 Mayıs 2015
  Mesajlar:
  25.964
  Beğenilen Mesajları:
  5.989
  Ödül Puanları:
  209
  Cinsiyet:
  Bayan
  Bulunduğu Yer:
  İstanbul
  [​IMG]
  TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN​
  zor_bayan ve Ayazz bunu beğendi.
 5. ayaz38

  ayaz38 Guest

  d51OJQ.png
  Ayazz bunu beğendi.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.