Benim Olmayan Sevgiliye

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Katılım
13 Ocak 2012
Mesajlar
4,000
Tepkime puanı
133
Puanları
63


Her gidişine ayrı anlam yüklüyorum yapma Tanrı aşkına !Ya hep kal benimle söz etme gidişlerden yada silinsin ismin de cismin de... Oynama benimle dengemi bozuyorsun. Aşkı yaşayacak yürek bırakmıyorsun insanda böyle değildin sen... Bittiyse heyecanın bileyim ben de. ''''Seni çok seviyorum diye başlayan ve ''Ama...'' ile devam eden cümleleri duymaktan bıktım. Seviyorsan seviyorsundur aması olmaz bu işin. Üstelik bir cümlede 'Ama'' varsa bir önceki yargının hiç bir hükmü yoktur artık. ''Seni çok seviyorum ama birlikte olmamız imkansız...'' İmkansız diyebiliyorsan eğer sevmiyorsun demektir. Bahanelerin arkasına sığınma.
İnsanların hayatına sorgusuz sualsiz girip darmadağın eden sonra da hiç bir şey söylemeden gitmeye çalışanlardan nefret ediyorum. Böylemisin sen de? Gerçekten gitmek mi istiyorsun? Yürekli ol biraz haydi konuş. Söyle gitmek istediğini. İki çift sözü hak etmedimi bu aşk? Yaşanılan bunca şeye hiç mi saygın yok?
Ah ben niye yanılıyorum hep? Niye tam ''İşte bu'' dediklerim sömürüyor aşkımı? Biraz daha mı katı olmalıyım? Biraz daha mı kapalı tutmalıyım kapılarımı? Bazen bu dünyadan olmadığımı düşünüyorum. Bu devrin adamı değilim. Oyun çeviremiyorum hesap yapamıyorum. Bana ait olmayan kişiliklere bürünüp bir plan dahilinde hareket edemiyorum. İnsanız biliyorum hepimizin zaafları var hepimiz egolarımıza boyun eğebiliyoruz. İyide hep beni mi bulacak bunlar?
Hiç bir kaygıya yer vermeden hiçbir hesabı düşünmeden açsaydın bana yüreğini işte o zaman görürdün bir aşkın nasıl bir efsaneye dönüşebileceğini. Sen gözlerini kapıyorsun bir sen varsın başka hiç kimseye bakmıyorsun. Her şey senin çevrende şekillenmeli her şey sana göre düzenlenmeli. Beceremiyorum böyle davranmayı kusura bakma.
Aşk tam teslimiyet ister. Kendini aşkın kollarına ya bırakırsın ya da bırakmazsın. ''Bir yanım dışarıda kalsın'' dediğin noktada aşkı boğarsın. Yok edersin o güzelim duyguyu. Bu yüzden hep cesurların işidir aşk. Kaçışları yalanları aptalca oyunları kabul etmez. Aşk saf duru insanları sever. Kafasında binbir tilki dönenler aşkı yaşayamaz. Arınmalısın. En saf en duru haline dönmelisin ki yaşayabilesin aşkı. Kısacası sevgilim sana göre değil bu iş. Senin yolun açık olsun bırak aşk bana kalsın..



 
Moderatör tarafında düzenlendi:

DEN!Z

VİP ÜYE
Katılım
12 Tem 2014
Mesajlar
0
Tepkime puanı
526
Puanları
0
Yaş
101
KONU GÜNCELLENDİ
 

Benzer konular


Üst