Altın Varak Dekorasyonum 23, Varakçılık, Melike Altın Varakçılık, Mustafa Kemal Bektaş, Altın Varak,

M.Kemal Bektaş

VİP ÜYE
ALTIN VARAK DEKORASYONUM-23

Günümüzde sönmeye yüz tutmuş el sanatlarımızdan altın ve gümüş varak bezemesi ile ilgili yaptığımız Çakır mobilya ile müşterek birlikte yürüttüğümüz varaklama dekorasyonunu sizlerle paylaşmaktan onur duyarım. Amacım siz dostlarımızı sönmeye yüz tutmuş bu el sanatları dalını sizlere sevdirmek ve yaşatmaktır.

Saygılarımla

MUSTAFA KEMAL BEKTAŞ

*NiSaN*

CHEF
Yönetici
Web sitesi
www.nisanboard.com
Cevap: Altın Varak Dekorasyonum 23, Varakçılık, Melike Altın Varakçılık, Mustafa Kemal Bektaş, Altın Varak, Gümüş Varak, Hoteller, Lobiler, Resepsiyonlar, Ev Dekorasyonu, Ahşap, Oymacılık, Altın, Varak Yapımı, El Sanatları,

Merhaba Kemal bey gerçekten cok güzel el emekleri... emeginize güzel calışmalarınıza saglık bizlerle paylaşımda bulundugunuz icin bu güzel emekleri çok teşekkür ediyorum Başarılarınızın devamını diliyorum kolay gelsin... Çok güzel çalışmalar harika bayıldım ..:fwxx::fwxx:

M.Kemal Bektaş

VİP ÜYE
Cevap: Altın Varak Dekorasyonum 23, Varakçılık, Melike Altın Varakçılık, Mustafa Kemal Bektaş, Altın Varak, Gümüş Varak, Hoteller, Lobiler, Resepsiyonlar, Ev Dekorasyonu, Ahşap, Oymacılık, Altın, Varak Yapımı, El Sanatları,

gönlünüze sağlık... Bu sayfalarada katkıda bulunduğunuzdan dolayı bende çok tşkr ederim.

DEN!Z

VİP ÜYE
güncellendi