♠♠♠♠♠ Cep Telefonlarınızdaki Oyunlarınızı Artık Bilgisayarınızda Oynayın İOS ve Android ♠♠♠♠♠

Konusu 'ÇEŞİTLİ PROGRAMLAR' forumundadır ve DR MERT tarafından 15 Şubat 2018 başlatılmıştır.

G.Reklam

1. DR MERT

DR MERT ADMİN Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    2.640
    Ödül Puanları:
    151
    Meslek:
    Serbest Deli :)
    Web Sitesi:
    CEP TELEFONUNUZDA NE KADAR OYUN PROGRAM UYGULAMA VAR ARTIK BİLGİSAYARINIZDA OYNAYIN VE KULLANIN

BlueStacks, Android işletim sistemindeki programları bilgisayarınızda çalıştırmanızı sağlayan uygulamadır. BlueStacks ile Android cihazlarda oynadığınız favori oyunları veya favori programları bilgisayarınızda, tem ekran olarak kullanabilir ve BlueStacks üzerinde sorunsuzca bilgisayarda çalışır. Bilgisayarınızı sanal android cihaza çevirmektedir. BlueStacks uygulaması Hem PC Windows hem de MAC OSX bilgisayarlarda Çalışır.

vereceğim linkten programı indirip kuruyorsunuz..

daha sonra tefeonunuzdan girdiğiniz google hesabınızı şifrenizi girip ilerliyosunuz

sonra oynuyacağınız oyunları yada programları indirip pc nizi kasmadan kullanabileceğiniz güzel bir uygulama

telefonunuzdaki oyun ve pc nideki oyunları kod olarak oyun ayarlarından eşleştirdiğiniz zaman telefonunuzdaki bütün oyun programlar direk pc nize gelmekte

hepsi bu kadar basit iyi günlerde kullanın...

DOWNLOAND indirme linki

Sponsor Reklam

DEN!Z, F@ROZ, **Mine** ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. F@ROZ

F@ROZ TEKNİK ADMİN Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    9.970
    Ödül Puanları:
    128
    Emeklerin için çok teşekkürler Mert
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.